Contact us
ISO 17025 den akredite test laboratuarları.

Laboratuar Akreditasyonu ve DNA Testlerinin Doğruluğu

BABALIK -DNA Testi yaptıracağınız şirketi seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden biri de DNA Testlerinin kalitesi ve doğruluğudur. Bu DNA testi sonuçlarının güvenilirliğini ve hassasiyetini sağlar. Akreditasyon laboratuvarların teknik yeterliliklerini doğrulamak  ve onaylamak için kullanılır.

Akreditasyonlar sayesinde Laboratuarlar yaptıkları DNA testlerindeki doğrulukluklarını ve teknik kapasitelerini belgelendirmiş olurlar. EasyDNA olarak bizimyapmış olduğumuz testler ISO 17025 kapsamında akredite olmuş analizlerdir. Akreditasyon sürecinde tüm Laboratuar işletmeleri üretmiş oldukları analiz sonuçlarının kaliteliliğini ve doğruluğunu kanıtlarlar.Bağımsız denetim yoluyla her zaman düzgün sonuç ve kalite standartlarına uyma garantisi sağlanmiş olur.

ISO veya Uluslararası Standartlar Organizasyonu, test, kalite ile ilgili ihtiyaç güvence vererek, uluslararası lider bir akreditasyon kuruluşu olarak kabul edilmektedir.

DNA Testlerinin Doğruluğu

DNA Babalık Testi 16 genetik markers analiz edilerek sonuçlarının doğruluğunu garanti eder. Baba olamsı olası birey gerçek biyolojik baba olduğunun onaylanması için çocuğun tüm genetik belirteçleri işaretlenmektedir.

Babalık testinde teste katılımcı olarak anne, çocuk ve iddialı babanın olması durumunda,% 99,9999 sonuç garantisi ile Baba Olma Olasılığı sistemiz tarafından garanti edilmektedir. Baba Olma Olasılığı dışında kalma olayı % 0 dır. Baba Olma Olasılığı ile ilgili iddiali baba hakkında % 100 sonuç vermektedir. 

Örnek DNA Test Sonuçları Bölümünde kendinizde DNA Babalık Testi Sonuçlarının  neye benzediği hakkında bilgiyi kendi gözünüzle görerek edinebilirsiniz.

DNA Testlerimiz Hakkında Her Türlü Sorularınız ve Ücret Bilgisi İçin Ulaşabileceğiniz Telefon Numaramız  

 

 

 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.