Contact us
DNA Babalık Testinizi bugün edinin – Bizim ile iletişime geçmek için buraya tıklayın

DNA Babalık Testi 

EasyDNA Türkiye Laboratuvarlarında yapılan Dna testi % 99,999 güvenilir ve tamamen gizli bir şekilde baba olması olası bireyin, çocuğun gerçek biyolojik babası olup olmadığını doğrulamak için en son teknoloji kullanılmaktadır. DNA - babalık testleri  tüm şüpheleri gidermek için sizlere hizmet vermektedir.

EasyDNA çok iyi eğitilmiş bir ekip aracılığıyla müşteri odaklı güçlü bir kuruluştur bundan da büyük gurur duyuyoruz. Sorularınızı yanıtlayacak, size yapmanız gerekenleri ve izleecek yollar konusunda yardımcı olacak Türkiye ekibimizle irtibata geçmek için  nolu telefonu arayabilirsiniz.

Standart Babalık Testlerimiz Babalık - DNA testlerimizde örnekler laboratuvara ulaştığından 5 ile 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktır. DNA - Babalık Testi yaptırmak için karar verdiyseniz .örnek alımı için Türkiye Ofisimizle irtibata geçiniz. Bütün DNA Testleri Uluslararası anlamda akreditasyon sahibi olan laboratuarımız tarafından 21 genetik belirteç incelenmektedir.

DNA Babalık Testi Bilgileri

DNA Babalık testi, genetik babanın belirlenmesinde en gelişmiş ve en güvenilir yoldur. DNA eşleşmesi yolu ile çocuğun DNA profilini baba olduğu  iddia edilen kişinin DNA profili ile karşılaştırarak görebiliriz. Eğer Baba olduğu iddia edilen kişi gerçekten  baba ise sonuç,% 99.99 yada daha yüksek olacaktır. Eğer Baba olduğu idda edilen kişinin DNA profili  çocuğa uygun değilse, o zaman babası değildir  ve  sonuç  % 100 baba değildir olacaktır.

EasyDNA sonucunun kesinliğini ve doğruluğunu sağlamak için mevcut en iyi teknolojilerin kullanıldığı ve bu tarz babalık testlerinin uygun bir fiyatala siz müşterilerinin hizmetine sunmaktayız. Aklınızda oluşa bilecek her türlü soruyu ortadan kaldırmak için tüm babalık testlerimizi ISO17025  uluslararası standartlarında akredite olmuş laboratuvarımız tarafından yapılmaktadır. Bilim adamlarımızdan oluşan bilim ekibimiz kendi alanlarında deneyimlidir ve bu deneyimlerini en son teknolojiyi ile birleştirerek babalık testlerinin daha hassas ve kesin sonuçlar vermesinde etkin rol oynamaktadırlar.

Babalık Testi hakkında daha fazla bilgi

Şüpeleri ile aklı karışan  pek çok kişi babalık ilgili şüphelerini ortadan kaldırmak için bu basit yöntemi kullanmaktadır.Bizim testlerimiz aklınızdaki şüpheleri ortadan kaldırmanın en kesin ve iyi yoludur testlerimizde elde edilen sonuçlar yasalarca öngörülen ve uygulanan testler ile aynıdır. Bu test aynı zamanda Anneden örnek almaya gerek kalmadan da yapılabilmektedir bizim tavsiyemiz ise mümkün olduğu takdirde anneden de örnek almak olacaktır.

Bütün bunlar göz önüne alındığında, Ev test kiti ile aldığınız örnekleriniz laboratuara ulaştığından itibaren sadece 5-7 iş günü içinde sonuçları alabilirsiniz. Ayrıca sadece 2 iş günü içerisinde size sonuç verebileceğimiz  Ekspress DNA  Babalık Testi seçeneği yararlanabilirsiniz.

Eğer şimdi Babalık Testi siparişi vermek istiyorsanız 

DNA Babalık Testi Nasıl Yapılır?

DNA Babalık testi sırasında steril oral swablar ile numuneleri alınır.Merkezimize gelerek veya Kendi kendinize agız içi yanak duvarından swab çubuğunun kullanarak numuneleri bize ulaştırabilirsiniz. Numune alma işlemi swab çubuğunu yanak duvarına sürterek ve agız içinde tükrük sıvısıyla temas ettirerek kolayca yapabilirsiniz. Numune alımını gerçekleştirdikten sonra ekip arkadaşlarımızla tekrardan irtibata geçip kargolama işlemini sonlandırabilirsiniz Bu şekilde numune alımı evinizde çok kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz bir yöntemdir.

Babalık Testinde Sonuçlar Nasıl Oluşur?

Analizler için hangi örneği seçerseniz seçin laboratuvarımız için uygulanan işlemler ve sonuçları aynı olacaktır. Laboratuara gelen örneklerde 21 adet genetik  belirteç bilim adamlarımız tarafından analiz edilmektedir. Analiz edilen 21 genetik belirteç şüphe idda edilen Baba, çoçuk ve annenin DNA profillerinde de işaretlenir. Bilindiği gibi çocuğun genetik DNA profilinin yarısı biolojik annesinden diğer yarısı ise biyolojik babasından gelmektedir.

Baba bireyin çocuğun  gerçek biyolojik babası olup olmadığının belirlenmesi için DNA profilleri karşılaştırılır. Eğer baba, gerçekten çocuğun biyolojik Babası ise, tüm genetik lokuslar çocuğun genetic profiliile eşdeğer  olacak ve %99,99 oranında garantili bir sonuç ile  Baba olduğu kanıtlanacaktır.

DNA test hizmetlerimizin tüm listesi için veya Babalık testini hemen sipariş etmek için DNA testi Sipariş sayfasına bakınız.

 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.