Contact us
Sadakatsizlik Testinizi easyDNA dan sipariş edin.

Sadakatsızlık DNA Testi

easyDNA adli vakalarda da uzman bir hizmet sunmaktadır. Sizlere Sadakatsılık DNA Testi hizmeti sunmaktayız. Bu test ile birlikte aklınızda oluşan şüpheleri ortadan kaldırmak mümkün yapmanız gereken lekeli iç çamaşır, kullanılmış prezervatif, saç, doku parçaları gibi eşinizden yada süpheli kişiden alınacak örnekleri bize göndermek olucak.

Giysi yada öğeler üzerinde birden fazla cinsiyet varlğının saptanması ve doğrulanması öncelikle öğelerden DNA ekstraksiyonu yapılması gerekmektedir.Daha sonra ekstrakte edilen bu DNA profili aynı kişiye ait başka bir örnek üzerindeki DNA  karşılaştırılarak kesin sonuçlar elde edilebilir.

Bu gibi durumların ne kadar hasas durumlar olduğunu çok iyi biliyoruz bu yüzden gerektiği takdirde size en iyi ve size yakın hizmeti verebilecek konusunda uzman temsilcilerimiz ile görüşmeden lütfen bize örnek göndermeyiniz.

Sadakatsilik Testi 10 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Eğer Sadakatsizlik Testi sipariş vermek iştiyorsanız, Lütfen daha iyi bilgi almak için bizi direct olarak arayınız veya info@easydna.net adresine mail atınız.

DNA Testlerimiz Hakkında Her Türlü Sorularınız ve Ücret Bilgisi İçin Ulaşabileceğiniz Telefon Numaramız  

 

 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.